MİSYONUM

Sunum tasarımından katalog tasarımına, logo tasarımından sosyal medya post tasarımına güçlü ve etkili bir tasarım yaratmak için sizinle birlikte çalışıyorum. Dostça bir yaklaşımla, yaratıcı sonuçlar üretmek ve güçlü çalışma ilişkileri oluşturmak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışıyorum.

Mkdgrafiktasarımda’da her bir brifin farklı olduğu anlaşılarak, bu dorultuda bir yaklaşıma sahip olunur ve yöntemler bireysel müşterilere uyacak şekilde uyarlanır. Fikirlerinizi geliştirmek, başarılı ve etkili bir tasarım oluşturmak için markanıza, ürününüze veya işletmenize araştırma yapar, bunları inceler ve sizinle yakın bir şekilde çalışırım. Bu şekilde bir çalışma biçimi, işletmelerin büyümesine, iletişim kurmasına ve kitleleri daha etkili bir şekilde ele almasına yardımcı olur.

HİZMETLERİM

SUNUM TASARIM

Daha etkili sonuçlar almak ve farklılaşarak rakiplerinizin önüne geçmek ister misiniz? Cevabınız evetse doğru yerdesiniz ! Fikirlerinizi en etkili şekilde sunmak için size yardımcı oluyorum. Büyük işletmeler, küçük işletmeler, markalar ve diğer kuruluşlar  için PROFESYONEL POWERPOINT ve KEYNOTE sunumları hazırlıyorum.


SOSYAL MEDYA POST TASARIM

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Google+, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarınız için; kapak, post, kampanya, kutlama, tanıtım görsellerini profesyonel bir şekilde hazırlıyorum.

BANNER / SLIDER TASARIM

Banner ve Sliderlar, kitlelerinize mesajlarınızı en çok hedeflenen ve uygun maliyetli bir şekilde iletmenizi sağlar. Web sitenize ve satış yaptığınız e-ticaret sitenize kampanya, duyuru, tanıtım gibi hizmetleriniz için profesyonel, etkileyici ve akılda kalıcı banner/slider tasarımları yapabilirim.

KATALOG / BROŞÜR TASARIM

Zengin deneyim ve bilgi birikimiyle, en başarılı sonucu elde etmemizi sağlayacak uzmanlıkla, sürecin her aşamasını, fotoğraf ve metin yazarlığı da dahil olmak üzere, konseptten basıma kadar yöneterek, işi size teslim edebilirim.

LOGO / KURUMSAL KİMLİK TASARIM

Bir logo belki de marka kimliğinizin en önemli parçası. Benzersiz, akılda kalıcı ve modası geçmeyen olması gerekir. Başarılı bir logo, yeni müşterilerin markanızı tanımasını, sizi rakiplerinden ayırt etmesini ve marka sadakatini artırmasını teşvik edecektir. Sizleri gözden geçirip tartıştıktan sonra, herhangi bir baskı ve web ortamında kullanabilmeniz için logonuzu çeşitli formatlarda hazırlayıp teslim ederim.

AMBALAJ / ETİKET TASARIM

Ambalaj tasarımı, ürününüzün gerçekten hayata geçtiği yerdir. Ürününüzün fark edilir olması ve satın almak için müşteriyi etkilemek için markanızın en iyi fırsatıdır. Harika ambalaj tasarımı, başarılı bir markanın yansımasıdır ve en güçlü satış araçlarından biri olabilir. Ürün ambalajı ndan etikete kadar, tüm şekil ve boyutlarda ambalaj tasarlayabilirim.